Endometrioza

Stafi i DFK-së

Dr.med. Naim Shabani

Gjinekolog-obsteter dhe patolog, i specializuar në klinikën Universitare të Mynihut, Gjermani), drejtor mjekësor i DFK.... me shume

Endometrioza

Endometrioza eshte semundje e cila manifestohet me dhimbje para dhe gjat menstruacioneve. Te kjo semundje indi i cili mbeshtjelle zgavren e mitres ... me shume

total: 1 | Treguar: 1 - 1